קורס קואצינג

האם קורס קואצינג זה בשבילכם?

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות עוד ועוד אנשים שבחרו באופציה של לימודי קואצינג ובהחלט אפשר להבין למה גם אתם חושבים על האופציה הזאת.
קורס קואצינג זו הדרך הכי טובה שיש להפוך למאמנים שמסייעים לאחרים להתמודד עם קשיים, דילמות ולא מעט רגשות שליליים במהלך החיים.
כל אחד מאיתנו חווה את העולם בהתאם לאופן שבו הוא חווה אותו בתור ילד, בהתאם לריחות שאליהם הוא רגיל ובהתאם לכל מה שהוטמע בו בעבר.
עם זאת, האם מכך נובע שבלא באמת נוכל לשנות את הדברים וכי אין לנו שליטה על מה שקורה? האמת היא שלא. בעזרת שיטות כמו nlp אנחנו יכולים לא רק להבין למה אנחנו מתנהגים בצורה מסוימת אלא אנחנו גם יכולים למצוא פתרונות למצב ולשנות דפוסי התנהגות וחשיבה.
לכן, אם התחום הזה קוסם לכם ואם אתם רוצים להעמיק בו את הידיעות שלכם, אין ספק שהאופציה של
קורס קואצינג ולימודי nlp יוכלו להתאים לכם, אז למה שלא תירשמו ללימודים עוד היום?

 

איפה לומדים קורס קואצינג ?

זה נכון שככל שעוברות השנים כל המודעות לאפשרות של קורס קואצינג וקורסים שונים ב nlp הולכת ונהיית גדולה יותר אך לא בכל המכללות תקבלו את הטוב ביותר. קורס קואצינג
אם אתם רוצים לעשות קורס קואצינג מוביל ואם אתם רוצים לדעת שתצאו עם כל הידע שבאמת דרוש לכם, כדאי שתבואו אלינו. אנחנו במכללת nlp steps נעשה הכול כדי להפוך אתם לאנשי המקצוע הכי טובים שיש בתחום הזה ולמאמנים שבאמת מגישים עזרה לכל מי שפונה אליהם.
במסגרת הקורסים השונים שתוכלו לעבור אצלנו תוכלו לא רק ללמוד את הדברים בצורה עיונית אלא גם תחוו אותם בצורה מעשית ופרקטית.
כל המרצים שלנו, בין אם זה במסגרת קורס קואצינג ובין אם זה בכל קורס אחר שמתקיים אצלנו, מומחים ומנוסים במיוחד.
לכן תוכלו להרגיש חופשיים לשאול את כל השאלות, דבר שיסייע לכם להיות מאמנים עוד יותר טובים.

 

שינוי חשיבתי מוביל לשינוי התנהגותי

ככל שעובר הזמן מחקרים רבים יותר מראים את הקשר בין המציאות ובין הדמיון. כך למשל קורה שבמחקרים השונים התגלה כי כאשר אתם רואה חפץ פיזי זה מפעיל אצלו במוח בדיוק את אותו מרכז שמפעיל גם הדמיון והמחשבה בלבד על אותו חפץ ספציפי.
מה שנעשה במסגרת הקורסים השונים זה ללמוד את רזי שיטת nlp ולשלב אותה עם חיי היום יום ועם האופן שבו נוכל בהמשך להדריך ולאמן אחרים.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*