לימודי NLP

לימודי NLP בשיטות מגוונות ושונות

אנשים רבים המחפשים את הלימודים המתאימים להם, פונים ללימודי NLP.

מה זה NLP – NEURO LINGUISTIC PROGRAMMING ?
ולמי מתאים מקצוע זה?

בסיס השיטה הוא עזרה טיפולית והכוונה הן לעצמך והן ללקוחות. בשלב ראשון הסטודנט עובר שינוי בחייו תוך כדי הלימודים, ובתום לימודיו יש באפשרותו להשפיע לטווח הקצר והארוך גם על לקוחותיו.
נקודת המפתח היא להיות אנושיים, בעלי חמלה, להבין את האדם האחר ואת מצוקותיו ולחפש פתרונות פשוטים או מורכבים כדי לשפר את מצבו, איש איש על פי מצבו.
המסלולים בלימודי NLP  גורמים לביצוע שינויים מהותיים הן בתפיסת העולם והן בחשיבה בנושאים השונים הסובבים את חייהם, יצירת פריצות דרך ודרכי התנסות חדשות.
מתן תשומת לב מיוחדת לתקשורת עם התת מודע, לאותות שהוא משדר לנו, מה נכון לנו ומה מצריך שינוי. המהפכות הקטנות והגדולות, יוצרות חוויה עוצמתית של פעם בחיים, ההליכה בדרכים החדשות משנה את כל דפוסי החיים ולוקחת את בוגרי תכנית הלימודים ואת המטופלים לאתגרים חדשים שלא צפו שיקרו להם אי פעם.

אנו ממליצים לכם לקרוא גם על – שיטת NLP מהי ואיך היא תורמת לנו

תוכניות לימודי NLP

תכנית הלימודים נמשכים כשנה, בהתאם למסלול של בית הספר, ובהתאם לכמות ימי הלימודים השבועיים שבוחר כל סטודנט. מלבד הלימודים הפרונטליים, משתתפים הסטודנטים גםלימודי NLP בסדנאות שונות, תרגולים מעשיים, דינמיקה קבוצתית ועוד.
בין נושאי הלימוד ב – NLP  אפשר למצוא שיעורים לטכניקות המתקדמות לטיפול, הדרכה על תהליכי השינוי בתחומי הזוגיות, העבודה והפרנסה, דיאטה, שמירה על אורח חיים בריא, שיפור התדמית האישית והביטחון העצמי ועוד.
המוטו הוא יצירת שינוי חיובי בגישה שלנו לתחומים השונים, העצמת המנהיגות שלנו, העמקת היצירתיות בטיפול במקרים סבוכים ומציאת פתרונות ודרכי התמודדות חדשות.
הגברת המוטיבציה ומוסר העבודה, פתיחות ושיפור התקשורת ביחסים עם בני המשפחה הקרובה והרחוקה, חברים, מנהלים ועובדים.

התגברות על מקרים שזעזעו אותם בפאן הנפשי וגרמו לצלקות ולתוצאות קשות, כמו לדוגמה, הימצאות בזירות אסון, תאונות דרכים, מקרי אונס, טראומות ילדות ועוד.
השפעת המטפל גורמת לשיפור עצום ביכולת האישית של כל אחד ואחד מהם ומאפשרת להם חופשיות ברבדים השונים של חייהם.
כך הם יוכלו לסלול את דרכם מעלה מעלה, ותנחיל להם הצלחה גדולה וסיפוק עצום.

תהליך הלמידה הופך את בוגרי הקורס, לאנשים רגועים ושלווים הרבה יותר.
מטפלים בעלי גישה ייחודית ויכולת הקשבה גבוהה. העיסוק ב NLP , מייצב את מעמדם בחברה, הופך אותם לאנשי מקצוע מוערכים מאד שהגשימו את חזונם ואת חלומותיהם, השיגו מטרות שונות, ומצליחים להנחיל דרך חיים זו גם למטופליהם.

לחצו כאן לקבלת מידע על – לימודי NLP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*